Kırmızı Oda Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Survivor Türkiye, Yeteneksizsiniz Türkiye, MasterChef gibi yarışmalarıyla geniş bir izleyici kitlesine hitap eden Tv 8 ekranlarında yeni yayın döneminde yeni bir dizi başlıyor. Kırmızı Oda adıyla değişik bir isme sahip olan dizi yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanıyor. Türk televizyonlarının genelde alışık olmadığı Psikolojik bir temaya sahip dizide Binnur Kaya başrolde yer alıyor. Dizinin yayın tarihi, konusu ve diğer oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler yazının devamında…

Binnur Kaya’nın başrolünü canlandırdığı Kırmızı Oda dizisi 4 Eylül 2020 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara geldi. Her yeni bölümünde yeni bir oyuncu konuk olacak dizi, yaşanan gerçek hayat hikayeleri üzerine kurgulanmış. Psikolojik olayları ekranlara getirecek olan dizi Türkiye’de bir ilk olacak. Binnur kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç Meriç Aral gibi isimler dizide rol alan oyuncular arasında. İlk bölümünde Salih Bademci ve  Hande Doğandemir konuk oyuncu olarak diziye katıldı.

Kırmızı Oda Dizisinin Konusu Nedir?

Yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir psikiyatri kliniğinde geçmiş ve yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlandı. Dizinin başrol oyuncusu Binnur Kaya, bir psikiyatri kliniği sahibi psikiyatristi canlandırırken kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ele alınıyor. “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acı, sevinç, mutluluk ve hüzünlerin izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak, belki de izleyiciler Kırmızı Oda’da kendinden parçalar bulacak. Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırlarını dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi geçmiş, bugün ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.